Transpordilogistika

AS Inflot on transpordi- ja logistikafirma Eestis.

 

Pakume agenteerimise teenust Eesti sadamaid väisavatele kruiisi- ja kaubalaevadele ning korraldame rahvusvahelist uksest-ukseni kaubaveoteenust Eestisse ja transiiti Venemaale ja SRÜ riikidesse.

 

Meie firma arenes ärisuhete tulemusena eri maade transpordi-, liinilaeva- ja raudteefirmadega, võimaldades meil pakkuda vajalikku teenust olenemata koguse hulgast.

 

Meil on Muuga sadama vabatsoonis konteinerite käitlemise seadmed.

 

Tavaliselt hoolitseme teie Muuga Container Terminali saabuvate konteinerite eest ja teostame kõik vajalikud tehingud, näiteks konteineri paigaldus, tühja konteineri tagastamine, konteinerist laaditud kauba ladustamine ja kaubavedu vastavalt teie soovile raudtee kaudu, auto või lennukiga.

 

Kõrgekvaliteedilise teenuse osutamise tagavad kaasaegseim tehnoloogia ja iga saadetisega tegelemine algusest lõpuni.

 

Laol on oma raudtee harutee, mis võimaldab töödelda 21 vagunit ning on varustatud kaasaegsete  stivideerimisseadmetega.  Meie  dokkerid  on  kauba käitlemise   eksperdid.

Suudame praegu ühes kuus käidelda 200 kasti ning samuti 350 veoautot ja 70 raudteevagunit.

 

Pakume lihtsat efektiivset, konkurentsivõimelist ja paindlikku kaubaveo lahendust. Osutame kvaliteetset, professionaalset ja personaalset kaupade ekspedeerimise ja laevade agenteerimise teenust.

 

Kui tahate toimetada kauba ühest maailma otsast teise, aga tarneklauslitest ja veoahela planeerimisest ise väga palju ei tea, soovitame see usaldada meie hoolde. Nii säästate raha ja aega. Küsige meilt usaldusväärset teenust soodsa hinnaga!

 

forwarder@inflot.ee

INFLOT AS Tuukri 58, Tallinn, 10120. Tel. +372 6033380, faks +372 6033390